27. Metamorfóza Hlavy I.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm
Konec dražby: 23.02.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč