28. Neznámý prostor III.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2011
Šířka: 51 cm, výška: 73,5 cm

Konec dražby: 14.02.2022 20:27 SEČ

Zbývá: 26d 8h 30m 19s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč