28. Setkání
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2006
Šířka: 45 cm, výška: 65 cm
Konec dražby: 09.09.2019 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč