Podvod

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1997
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 14.09.2021 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč