29. Postava
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1997
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm
Konec dražby: 09.09.2019 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč