29. Sedící dvě postavy

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole tužkou, vpravo dole název díla, volně
Technika: akvarel, datace: 2016
Šířka: 30,5 cm, výška: 41 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:28 SELČ

Zbývá: 1d 12h 34m 55s

Vyvolávací cena: 4 000 Kč