3. Naslouchání I.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2012
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:34 SELČ

Zbývá: 17d 13h 3m 4s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč