3. Naslouchání I.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2012
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:03 SELČ

Zbývá: 8d 11h 4m 39s

Vyvolávací cena: 18 000 Kč