3. Naslouchání I.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2012
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm
Konec dražby: 14.09.2021 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 18 000 Kč