3. Řetězení myšlenek II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2008
Šířka: 50 cm, výška: 75,5 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:01 SEČ

Zbývá: 4d 17h 11m 43s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč