33. Neznámý prostor III.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2011
Šířka: 51 cm, výška: 73,5 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:32 SELČ

Zbývá: 1d 12h 50m 41s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč