34. Anatomie hlavy I.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo doel, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 45,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 81 x 61 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:33 SELČ

Zbývá: 1d 13h 36m 22s

Vyvolávací cena: 9 000 Kč