Konflik motivů IV.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signovánoa datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2010
Šířka: 51 cm, výška: 73,5 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč