36. Schůzka

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 45 cm, výška: 61 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:35 SELČ

Zbývá: 1d 14h 32m 8s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč