Milenci

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 42 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 88 65 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 000 Kč