Anatomie hlavy II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, adjustováno na kartonu, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 45 cm, výška: 59 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 000 Kč