Hlava II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 35,5 cm, výška: 60,5 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 18 000 Kč