4. Uprostřed davu
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu název díla, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 75,5 cm
Konec dražby: 09.09.2019 19:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč