40. Neznámý prostor IV.

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2011
Šířka: 51 cm, výška: 74 cm

Konec dražby: 14.09.2021 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč