42. Útěk

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1997
Šířka: 31,5 cm, výška: 45 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:41 SELČ

Zbývá: 1d 14h 48m 23s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč