43. Bez názvu
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2011
Šířka: 51 cm, výška: 83,5 cm
Konec dražby: 09.09.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč