Můj stín

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1996
Šířka: 31 cm, výška: 43 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč