47. Postava

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1997
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:46 SELČ

Zbývá: 1d 14h 17m 48s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč