48. Prosba

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2003
Šířka: 60 cm, výška: 84 cm

Konec dražby: 09.09.2019 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč