49. Metamorfóza hlavy III.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm

Konec dražby: 14.02.2022 20:48 SEČ

Zbývá: 26d 8h 42m 42s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč