5. Kapka naděje

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 65 cm, výška: 90 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:38 SELČ

Zbývá: 15d 8h 26m 56s

Vyvolávací cena: 6 000 Kč