5. Kapka naděje

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 65 cm, výška: 90 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:05 SELČ

Zbývá: 8d 10h 28m 55s

Vyvolávací cena: 27 000 Kč