5. Prosba

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2003
Šířka: 60 cm, výška: 84 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:04 SELČ

Zbývá: 1d 14h 25m 3s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč