5. Prosba
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2003
Šířka: 60 cm, výška: 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.09.2020 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč