50. Sblížení
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2003
Šířka: 60 cm, výška: 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2019 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč