6. Naslouchání
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 60 cm, výška: 75,5 cm
Konec dražby: 09.09.2019 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč