6. Naslouchání

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 60 cm, výška: 75,5 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:40 SELČ

Zbývá: 15d 8h 43m 35s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč