6. Naslouchání

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 60 cm, výška: 75,5 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:06 SELČ

Zbývá: 8d 9h 0m 39s

Vyvolávací cena: 26 000 Kč