6. Schůzka

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 45 cm, výška: 61 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:03 SEČ

Zbývá: 4d 17h 0m 53s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč