Anatomie hlavy I.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo doel, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 45,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 81 x 61 cm

Konec dražby: 14.09.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 000 Kč