Řetězení myšlenek II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2008
Šířka: 50 cm, výška: 75,5 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč