8. Anatomie hlavy II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, adjustováno na kartonu, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 45 cm, výška: 59 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:08 SELČ

Zbývá: 8d 10h 54m 55s

Vyvolávací cena: 9 000 Kč