8. Milenci

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 42 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 88 65 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:44 SELČ

Zbývá: 22d 4h 7m 14s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč