8. Milenci
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 42 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 88 65 cm
Konec dražby: 09.09.2019 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč