8. Naslouchání
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 60 cm, výška: 75,5 cm
Konec dražby: 21.09.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 26 000 Kč