9. Anatomie hlavy II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, adjustováno na kartonu, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 45 cm, výška: 59 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:46 SELČ

Zbývá: 15d 8h 20m 58s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč