9. Náhodné setkání

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 1996
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:08 SELČ

Zbývá: 1d 13h 57m 44s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč