9. Tváře

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2018
Šířka: 42 cm, výška: 58 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:05 SEČ

Zbývá: 4d 17h 23m 46s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč