140. Černá kočka
Autor: Jaroslav Klápště
(1923 Záhoří - 1999 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, volný grafický list
Technika: suchá jehla, datace: 1997
Šířka: 12 cm, výška: 16 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč