46. Červený dům
Autor: Jaroslav Klápště
(1923 Záhoří - 1999 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, na rubu pozůstalostní razítko, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1969
Šířka: 46 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 45 x 59 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč