57. Ofélie
Autor: Jaroslav Klápště
(1923 Záhoří - 1999 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, autorský tisk
Technika: suchá jehla, datace: 1998
Šířka: 12 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list 30 x 21 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč