77. Čikvásky
Autor: Jaroslav Klápště
(1923 Záhoří - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1992
Šířka: 29 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 33 x 40,5 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč