Sadská

Autor: Václav Beneš
(1895 Pečky - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1942
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 60 cm

Konec dražby: 19.06.2019 22:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč