Baletka

Autor: Eva Václavková
(1935 Spálov (Nový Jičín))

Technika: křída, datace: 1973
Šířka: 56 cm, výška: 39 cm, rámování: 63 x 77 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 28.07.2019 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč