Na řece

Autor: Edwin Aaron Penley
(1826 Skotsko - 1893)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1871
Šířka: 32 cm, výška: 11 cm, rámování: 27 x 48 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 09.06.2020 22:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč