1111. Vršíček u Rokycan
Autor: Václav Vodák
(1914 Plzeň - 1976 Rokycany)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 89 cm, výška: 66 cm, rámování: 86 x 107 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč