Vršíček u Rokycan

Autor: Václav Vodák
(1914 Plzeň - 1976 Rokycany)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 89 cm, výška: 66 cm, rámování: 86 x 107 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 22:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč