25. Pohled na stromy
Autor: Eduard W. Hollstein
(1840 Německo - 1856)
na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 27,5 x 34 cm
Konec dražby: 05.09.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč